Babbi Viennesi Pistacchio
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
25,00 kr
(1 250,00 kr/kg)
|
Nr.: 40032
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Classico
20g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
23,00 kr
(1 150,00 kr/kg)
|
Nr.: 4781
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Fondente
20g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
23,00 kr
(1 150,00 kr/kg)
|
Nr.: 4611
Välj ditt alternativ
Babbi Babbini Pistasch
132g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
114,00 kr
(863,64 kr/kg)
|
Nr.: 4776
Välj ditt alternativ
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Classico
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
206,00 kr
(1 030,00 kr/kg)
|
Nr.: 4778
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Fondente
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
206,00 kr
(1 030,00 kr/kg)
|
Nr.: 4777
Välj ditt alternativ
GEPA BIO Choklad Earl Grey Blanc
80g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
45,00 kr
(562,50 kr/kg)
|
Nr.: 4416
Välj ditt alternativ
Babbi Bonette Pistacchio
180g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
265,00 kr
(1 472,22 kr/kg)
|
Nr.: 40035
Välj ditt alternativ
Babbi Waferone Pistacchio Display
720g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
515,00 kr
(715,28 kr/kg)
|
Nr.: 40028
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Classico Display
1,2 kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
1 145,00 kr
(954,17 kr/kg)
|
Nr.: 40029
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Pistacchio Display
1,2 kg
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
1 145,00 kr
(954,17 kr/kg)
|
Nr.: 40030
Välj ditt alternativ
Babbi Viennesi Fondente Display
1,2 kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
1 145,00 kr
(954,17 kr/kg)
|
Nr.: 40031