Moka Efti 100% arabica espressokaffe
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
354,00 kr
(354,00 kr/kg)
|
Nr.: 10102
Välj ditt alternativ
Sant Eustachio - Il Caffè - Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
434,00 kr
(434,00 kr/kg)
|
Nr.: 1582
Välj ditt alternativ
Mondicaffè Espresso ES (Extra Strong)
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
354,00 kr
(354,00 kr/kg)
|
Nr.: 10841
Välj ditt alternativ
Essse Caffè Selezione Arabica - Espresso Italiano
1kg
|
Hela bönor
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
331,00 kr
354,00 kr
6%
(331,00 kr/kg)
|
Nr.: 10169
Välj ditt alternativ
Caffè Kenon Caramel
1kg
|
Hela bönor
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
457,00 kr
(457,00 kr/kg)
|
Nr.: 11003
Välj ditt alternativ
Marziali Caffè Espresso 1922
1kg
|
Hela bönor
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
366,00 kr
388,00 kr
5%
(366,00 kr/kg)
|
Nr.: 1241
Välj ditt alternativ
Salimbene Caffetteria
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
433,00 kr
(433,00 kr/kg)
|
Nr.: 1754
Välj ditt alternativ
Oro Caffe 100% Arabica Rose Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
423,00 kr
(423,00 kr/kg)
|
Nr.: 10317
Välj ditt alternativ
Marziali Caffè 1922 Espresso
250g
|
Hela bönor
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 1244
Välj ditt alternativ
La Genovese Juta - Ekologisk & Rainforest Alliance-certifierad
1kg
|
Hela bönor
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
434,00 kr
(434,00 kr/kg)
|
Nr.: 10956
Välj ditt alternativ
Dersut Caffè Non Plus Ultra - Espresso Italiano
1kg
|
Hela bönor
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
457,00 kr
(457,00 kr/kg)
|
Nr.: 10677
Välj ditt alternativ
Quarta Caffè Espresso Barocco
1kg
|
Hela bönor
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(6)
361,00 kr
(361,00 kr/kg)
|
Nr.: 10273
Välj ditt alternativ
Arditi Caffè Espresso Arabica Espressokaffe Burk
250g
|
Hela bönor
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
98,00 kr
(392,00 kr/kg)
|
Nr.: 1168
Välj ditt alternativ
La Genovese Blue Gold Moka
250g
|
Malet
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(364,00 kr/kg)
|
Nr.: 10964
Välj ditt alternativ
Alps Coffee 100% Arabica EKO
500g
|
Hela bönor
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
247,00 kr
(494,00 kr/kg)
|
Nr.: 10298
Välj ditt alternativ
Passaparola Espresso Leggenda
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
400,00 kr
(400,00 kr/kg)
|
Nr.: 13990
Välj ditt alternativ
HARDY Portofino Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
320,00 kr
(320,00 kr/kg)
|
Nr.: 11040
Välj ditt alternativ
La Genovese Anniversario
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
423,00 kr
(423,00 kr/kg)
|
Nr.: 11043
Välj ditt alternativ
La Genovese Anniversario
250g
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 11042
Välj ditt alternativ
Andraschko Bar Italia Espresso Blend
250g
|
Hela bönor
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
98,00 kr
(392,00 kr/kg)
|
Nr.: 10246