Dogliani Cantucci Limone
200g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
91,00 kr
(455,00 kr/kg)
|
Nr.: 4458
Välj ditt alternativ
Dogliani Cantucci Anice
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(455,00 kr/kg)
|
Nr.: 4457
Välj ditt alternativ
Dogliani Cantucci Cioccolato
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
91,00 kr
(455,00 kr/kg)
|
Nr.: 4456
Välj ditt alternativ
Dogliani Torta di Noci
350g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
148,00 kr
(422,86 kr/kg)
|
Nr.: 4492
Välj ditt alternativ
Dogliani Focaccia Ancient
500g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
144,00 kr
(288,00 kr/kg)
|
Nr.: 4460
Välj ditt alternativ
Dogliani Cantucci Toscani alle Mandorla
300g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
98,00 kr
(326,67 kr/kg)
|
Nr.: 4454
Välj ditt alternativ
Dogliani Cantucci Nocciola hasselnöt
200g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(455,00 kr/kg)
|
Nr.: 4455