Hoppa till innehåll

Vår hemlighet: Passaparola Segreto – chokladig & med låg syrlighet

Köp på faktura möjligt via Klarna*

Kaffesmak

Våra kaffesorter sorterade efter smak

Här hittar du vårt sortiment sorterat efter smak och intensitet.

Upptäck ditt favoritkaffe i kategorierna mild, intensiv och balanserad.

87 Produkter

Passaparola Espresso Voce
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle
Bästsäljare Bästsäljare

Passaparola Espresso Voce

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
285,00 kr
(285,00 kr/kg) | Nr.: 18550
Delivery 3-5 dagar
Passaparola Espresso Segreto
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Passaparola Espresso Segreto

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
308,00 kr
(308,00 kr/kg) | Nr.: 15210
Delivery 3-5 dagar
Moka Efti Vigoroso
Bundle Bundle

Moka Efti Vigoroso

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
274,00 kr
(274,00 kr/kg) | Nr.: 10978
Delivery 3-5 dagar
Passaparola Espresso Leggenda
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Passaparola Espresso Leggenda

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
400,00 kr
(400,00 kr/kg) | Nr.: 13990
Delivery 3-5 dagar
Caffè Pezzullo Espresso Blu
Röstfrisch Nyrostat

Caffè Pezzullo Espresso Blu

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
251,00 kr 274,00 kr 8%
(251,00 kr/kg) | Nr.: 10974
Delivery 3-5 dagar
Caffè Pezzullo Espresso Rossa
Röstfrisch Nyrostat

Caffè Pezzullo Espresso Rossa

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
251,00 kr
(251,00 kr/kg) | Nr.: 10973
Delivery 3-5 dagar
Moka Efti Domus Espresso
Bundle Bundle

Moka Efti Domus Espresso

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
327,00 kr
(327,00 kr/kg) | Nr.: 10154
Delivery 3-5 dagar
Ardente Caffè Espresso Favorita
Röstfrisch Nyrostat

Ardente Caffè Espresso Favorita

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
365,00 kr
(365,00 kr/kg) | Nr.: 10625
Delivery 3-5 dagar
Provset Prisbelönt Duo
Gold Medal

Provset Prisbelönt Duo

2,0 kg | Hela bönor
★★★★★ ★★★★★ (2)
629,00 kr 685,00 kr 8%
(314,50 kr/kg) | Nr.: 10885
Delivery 3-5 dagar
Kenon Espresso Baby Bar
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Kenon Espresso Baby Bar

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
285,00 kr
(285,00 kr/kg) | Nr.: 11014
Delivery 3-5 dagar
Alps Coffee Espresso Crema ESE Pods

Alps Coffee Espresso Crema ESE Pods

15 stycken | ESE Pods | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
63,00 kr
(630,00 kr/kg) | Nr.: 1804
Delivery 3-5 dagar
Passaparola Espresso Segreto
Röstfrisch Nyrostat

Passaparola Espresso Segreto

250g | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
86,00 kr
(344,00 kr/kg) | Nr.: 15211
Delivery 3-5 dagar
Arditi Caffè Pura Follia Espresso
Röstfrisch Nyrostat

Arditi Caffè Pura Follia Espresso

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
285,00 kr
(285,00 kr/kg) | Nr.: 10251
Delivery 3-5 dagar
Moka Efti Excellent
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Moka Efti Excellent

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
343,00 kr
(343,00 kr/kg) | Nr.: 10979
Delivery 3-5 dagar
Moka Efti Espresso Domus

Moka Efti Espresso Domus

250g | Hela bönor | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
102,00 kr
(408,00 kr/kg) | Nr.: 10985
Delivery 3-5 dagar
Kenon Espresso Napoletano DOK
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Kenon Espresso Napoletano DOK

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
400,00 kr
(400,00 kr/kg) | Nr.: 10903
Delivery 3-5 dagar
Caffè Borbone Crema Superiore

Caffè Borbone Crema Superiore

1kg | Hela bönor | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
228,00 kr
(228,00 kr/kg) | Nr.: 10281
Delivery 3-5 dagar
Kenon Espresso Italy Bar
Röstfrisch Nyrostat
Bundle Bundle

Kenon Espresso Italy Bar

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
320,00 kr
(320,00 kr/kg) | Nr.: 10904
Delivery 3-5 dagar
Arditi Caffè Onore Espresso
Röstfrisch Nyrostat

Arditi Caffè Onore Espresso

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
251,00 kr
(251,00 kr/kg) | Nr.: 10255
Delivery 3-5 dagar
Alunni Luigina Nespresso®*-kompatibla kapslar
Röstfrisch Nyrostat
Gold Medal

Alunni Luigina Nespresso®*-kompatibla kapslar

50 stycken | Kapslar | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
148,00 kr
(538,18 kr/kg) | Nr.: 10543
Delivery 3-5 dagar