Mrs. Rose Filterkaffe
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
98,00 kr
(392,00 kr/kg)
|
Nr.: 1590
Välj ditt alternativ
Sant Eustachio FILTRO bryggkaffe
250g
|
Malet
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
132,00 kr
(528,00 kr/kg)
|
Nr.: 1581
Välj ditt alternativ
Essse Caffè Bryggkaffe Americano
250g
|
Malet
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(364,00 kr/kg)
|
Nr.: 10175
Välj ditt alternativ
Kenon Moka Special Quality
250g
|
Malet
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
86,00 kr
(344,00 kr/kg)
|
Nr.: 11004
Välj ditt alternativ
Kenon 100% Arabica Moka
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(364,00 kr/kg)
|
Nr.: 11105
Välj ditt alternativ
Borbone Crema Classica malet
250g
|
Malet
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
57,00 kr
(228,00 kr/kg)
|
Nr.: 11052
Välj ditt alternativ
Hardy America Filterkaffe
250g
|
Malet
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
102,00 kr
(408,00 kr/kg)
|
Nr.: 11443
Välj ditt alternativ
Provset Malet Filterkaffe
750g
|
Malet
★★★★★
★★★★★
(0)
271,00 kr
(361,33 kr/kg)
|
Nr.: 11371
Välj ditt alternativ
HARDY BIO Virginia Filterkaffe
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 11442
Välj ditt alternativ
Borbone Espresso Intenso Moka
250g
|
Malet
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
57,00 kr
(228,00 kr/kg)
|
Nr.: 10485
Välj ditt alternativ
Carroux Filterkaffe Crema
70g
|
Malet
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
32,00 kr
(457,14 kr/kg)
|
Nr.: 1099