Hoppa till innehåll

Vår hemlighet: Passaparola Segreto – chokladig & med låg syrlighet

Köp på faktura möjligt via Klarna*

NOUGAT

Unna dig något extra – nougat är för alla som vill uppleva det lilla extra i vardagen eller erbjuda sina gäster något speciellt! Här kan nougatfantaster garanterat alltid hitta något som passar deras smak.

4 Produkter

Antica Torroneria N. 2 Nougat Pistage och Mandel

Antica Torroneria N. 2 Nougat Pistage och Mandel

80g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
75,00 kr
(937,50 kr/kg) | Nr.: 4466
Delivery 3-5 dagar
Antica Torroneria N. 3 Nougat med hasselnöt och mandel

Antica Torroneria N. 3 Nougat med hasselnöt och mandel

80g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
75,00 kr
(937,50 kr/kg) | Nr.: 4467
Delivery 3-5 dagar
Antica Torroneria Piemontese hasselnötspraliner med salt karamell

Antica Torroneria Piemontese hasselnötspraliner med salt karamell

150g | 11.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
114,00 kr
(760,00 kr/kg) | Nr.: 4490
Delivery 3-5 dagar
Flamigni Torroncini med frukt MIX

Flamigni Torroncini med frukt MIX

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
114,00 kr
(570,00 kr/kg) | Nr.: 4290
Out of stock Tyvärr slutsåld