Hoppa till innehåll

13% rabatt på ionia Gran Crema

Köp på faktura möjligt via Klarna*

Hausbrandt

15 Produkter

Hausbrandt Academia espressokaffe

Hausbrandt Academia espressokaffe

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
353,00 kr
(353,00 kr/kg) | Nr.: 1013
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Bio 100% Arabica Espresso
Bio

Hausbrandt Bio 100% Arabica Espresso

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
422,00 kr
(422,00 kr/kg) | Nr.: 10816
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Choko-la Bianco Vit Chokladdryck

Hausbrandt Choko-la Bianco Vit Chokladdryck

625g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
200,00 kr
(320,00 kr/kg) | Nr.: 1328
Out of stock Tyvärr slutsåld
Hausbrandt Decaffeinato Espresso

Hausbrandt Decaffeinato Espresso

1kg | Hela bönor | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
365,00 kr
(365,00 kr/kg) | Nr.: 10948
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Espresso H. Hausbrandt

Hausbrandt Espresso H. Hausbrandt

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
342,00 kr
(342,00 kr/kg) | Nr.: 1947
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Nonnetti Espresso

Hausbrandt Nonnetti Espresso

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
296,00 kr
(296,00 kr/kg) | Nr.: 1012
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Gourmet

Hausbrandt Gourmet

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
376,00 kr
(376,00 kr/kg) | Nr.: 1014
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Gourmet Columbus

Hausbrandt Gourmet Columbus

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
388,00 kr
(388,00 kr/kg) | Nr.: 1542
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Academia Espresso Kaffe-pods

Hausbrandt Academia Espresso Kaffe-pods

18 stycken | ESE Pods | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
148,00 kr
(1 174,60 kr/kg) | Nr.: 1125
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt espressokaffe Nonnetti

Hausbrandt espressokaffe Nonnetti

500g | Hela bönor | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
159,00 kr
(318,00 kr/kg) | Nr.: 1015
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Qualita Rossa espressokaffe

Hausbrandt Qualita Rossa espressokaffe

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
296,00 kr
(296,00 kr/kg) | Nr.: 1937
Out of stock Tyvärr slutsåld
Hausbrandt Moka

Hausbrandt Moka

250g | Malet | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg) | Nr.: 1540
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Superbar Espressokaffe

Hausbrandt Superbar Espressokaffe

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
331,00 kr
(331,00 kr/kg) | Nr.: 1108
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Espresso Trieste

Hausbrandt Espresso Trieste

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
319,00 kr
(319,00 kr/kg) | Nr.: 1127
Delivery 3-5 dagar
Hausbrandt Venezia
Röstfrisch Nyrostat

Hausbrandt Venezia

1kg | Hela bönor | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
296,00 kr
(296,00 kr/kg) | Nr.: 1543
Delivery 3-5 dagar