Hoppa till innehåll

Vår hemlighet: Passaparola Segreto – chokladig & med låg syrlighet

Köp på faktura möjligt via Klarna*

Salimbene

9 Produkter

Salimbene Caffetteria
Röstfrisch Nyrostat

Salimbene Caffetteria

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
433,00 kr
(433,00 kr/kg) | Nr.: 1754
Delivery 3-5 dagar
Salimbene Caffetteria Espresso

Salimbene Caffetteria Espresso

250g | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
114,00 kr
(456,00 kr/kg) | Nr.: 10937
Out of stock Tyvärr slutsåld
10 Salimbene Caffetteria Komposterbara Espressokapslar

10 Salimbene Caffetteria Komposterbara Espressokapslar

10 stycken | Kapslar | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
52,00 kr
(1 040,00 kr/kg) | Nr.: 10723
Out of stock Tyvärr slutsåld
Salimbene Deliziosa
Röstfrisch Nyrostat

Salimbene Deliziosa

250g | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
121,00 kr
(484,00 kr/kg) | Nr.: 10939
Delivery 3-5 dagar
Salimbene Deliziosa

Salimbene Deliziosa

1kg | Hela bönor | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
376,00 kr
(376,00 kr/kg) | Nr.: 1756
Delivery 3-5 dagar
Salimbene Superbar
Röstfrisch Nyrostat

Salimbene Superbar

1kg | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
378,00 kr 410,00 kr 7%
(378,00 kr/kg) | Nr.: 1755
Delivery 3-5 dagar
Salimbene Superbar ESE Pod
Röstfrisch Nyrostat

Salimbene Superbar ESE Pod

100 stycken | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
514,00 kr
(713,89 kr/kg) | Nr.: 10412
Delivery 3-5 dagar
Salimbene Superbar Espresso
Röstfrisch Nyrostat

Salimbene Superbar Espresso

250g | Hela bönor | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg) | Nr.: 10936
Out of stock Tyvärr slutsåld
Salimbene Superbar komposterbara kapslar

Salimbene Superbar komposterbara kapslar

10 stycken | Kapslar | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
52,00 kr
(1 040,00 kr/kg) | Nr.: 10710
Out of stock Tyvärr slutsåld