Hausbrandt Academia espressokaffe
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
353,00 kr
(353,00 kr/kg)
|
Nr.: 1013
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Bio 100% Arabica Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
422,00 kr
(422,00 kr/kg)
|
Nr.: 10816
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Choko-la Bianco Vit Chokladdryck
625g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
200,00 kr
(320,00 kr/kg)
|
Nr.: 1328
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Decaffeinato Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
365,00 kr
(365,00 kr/kg)
|
Nr.: 10948
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Espresso H. Hausbrandt
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
342,00 kr
(342,00 kr/kg)
|
Nr.: 1947
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Nonnetti Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
296,00 kr
(296,00 kr/kg)
|
Nr.: 1012
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Gourmet
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
376,00 kr
(376,00 kr/kg)
|
Nr.: 1014
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Gourmet Columbus
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
388,00 kr
(388,00 kr/kg)
|
Nr.: 1542
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Academia Espresso Kaffe-pods
18
stycken
|
ESE Pods
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
148,00 kr
(1 174,60 kr/kg)
|
Nr.: 1125
Välj ditt alternativ
Hausbrandt espressokaffe Nonnetti
500g
|
Hela bönor
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
159,00 kr
(318,00 kr/kg)
|
Nr.: 1015
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Qualita Rossa espressokaffe
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
296,00 kr
(296,00 kr/kg)
|
Nr.: 1937
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Moka
250g
|
Malet
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 1540
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Superbar Espressokaffe
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
330,00 kr
(330,00 kr/kg)
|
Nr.: 1108
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Espresso Trieste
1kg
|
Hela bönor
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
319,00 kr
(319,00 kr/kg)
|
Nr.: 1127
Välj ditt alternativ
Hausbrandt Venezia
1kg
|
Hela bönor
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
296,00 kr
(296,00 kr/kg)
|
Nr.: 1543