Hoppa till innehåll

Vår hemlighet: Passaparola Segreto – chokladig & med låg syrlighet

Köp på faktura möjligt via Klarna*

Våra Originella Gåvor

Ge bort något speciellt. Letar du efter något annorlunda och unikt? Överraska vänner och familj med våra gåvor för kaffeälskare. Upptäck vårt breda utbud av kafferelaterade gåvor utvalda för dig och dina nära och kära!

86 Produkter

Hauck Tamper Barista Line Vega Puzzle Wood straight

Hauck Tamper Barista Line Vega Puzzle Wood straight

★★★★★ ★★★★★ (0)
1 698,00 kr
Nr.: 9180
Delivery 3-5 dagar
Hauck Tamper Barista Line Vega Nylon Black

Hauck Tamper Barista Line Vega Nylon Black

★★★★★ ★★★★★ (0)
1 213,00 kr
Nr.: 9178
Delivery 3-5 dagar
Hauck Rengöringsborste Twin

Hauck Rengöringsborste Twin

★★★★★ ★★★★★ (0)
424,00 kr
Nr.: 9181
Delivery 3-5 dagar
Dogliani Focaccia Ancient

Dogliani Focaccia Ancient

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
143,00 kr
(286,00 kr/kg) | Nr.: 4460
Delivery 3-5 dagar
Motta - Tamperstation

Motta - Tamperstation

★★★★★ ★★★★★ (1)
436,00 kr
Nr.: 2439
Out of stock Tyvärr slutsåld
LSA Dusk glas-set rosa

LSA Dusk glas-set rosa

★★★★★ ★★★★★ (0)
569,00 kr
Nr.: 2977
Out of stock Tyvärr slutsåld
LSA Gems Goblet Bärnsten

LSA Gems Goblet Bärnsten

★★★★★ ★★★★★ (0)
595,00 kr
Nr.: 2978
Out of stock Tyvärr slutsåld
La Genovese Jättekopp för socker

La Genovese Jättekopp för socker

★★★★★ ★★★★★ (0)
485,00 kr
Nr.: 2065
Out of stock Tyvärr slutsåld
LSA Gems Vinglas Set Garnet

LSA Gems Vinglas Set Garnet

★★★★★ ★★★★★ (0)
679,00 kr
Nr.: 2950
Out of stock Tyvärr slutsåld
Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Wild

Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Wild

klaerung liegt bei Anne
★★★★★ ★★★★★ (0)
2 062,00 kr
Nr.: 9201
Out of stock Tyvärr slutsåld
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
265,00 kr
(1 472,22 kr/kg) | Nr.: 40034
Out of stock Tyvärr slutsåld
Babbi Viennesi Classico

Babbi Viennesi Classico

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
23,00 kr
(1 150,00 kr/kg) | Nr.: 4781
Out of stock Tyvärr slutsåld
Tumminello Cosi Chini

Tumminello Cosi Chini

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
98,00 kr
(306,25 kr/kg) | Nr.: 4641
Out of stock Tyvärr slutsåld
Babbi Babbini Påfyllnadsförpackning

Babbi Babbini Påfyllnadsförpackning

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
902,00 kr
(902,00 kr/kg) | Nr.: 4780
Out of stock Tyvärr slutsåld
Hauck Tamper Barista Line Rune Nuss

Hauck Tamper Barista Line Rune Nuss

★★★★★ ★★★★★ (0)
1 213,00 kr
Nr.: 9175
Out of stock Tyvärr slutsåld
Tumminello Zuccotti, fyllda kakor

Tumminello Zuccotti, fyllda kakor

320g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
98,00 kr
(306,25 kr/kg) | Nr.: 4640
Out of stock Tyvärr slutsåld
Tumminello Kakburk Cariddi

Tumminello Kakburk Cariddi

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
102,00 kr
(850,00 kr/kg) | Nr.: 4656
Out of stock Tyvärr slutsåld
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
1 144,00 kr
(953,33 kr/kg) | Nr.: 40030
Out of stock Tyvärr slutsåld
Babbi Waferone Pistacchio Display

Babbi Waferone Pistacchio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
514,00 kr
(713,89 kr/kg) | Nr.: 40028
Out of stock Tyvärr slutsåld
Tumminello Ricci al Pistacchio

Tumminello Ricci al Pistacchio

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
132,00 kr
(600,00 kr/kg) | Nr.: 4643
Out of stock Tyvärr slutsåld