Passalacqua Mehari Espresso
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
61,00 kr
67,00 kr
8%
(244,00 kr/kg)
|
Nr.: 1522
Välj ditt alternativ
Quarta Caffè Rosso Espresso
250g
|
Malet
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(3)
62,00 kr
(248,00 kr/kg)
|
Nr.: 10278
Välj ditt alternativ
Passalacqua Cremador Espresso
250g
|
Malet
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
86,00 kr
(344,00 kr/kg)
|
Nr.: 1744
Välj ditt alternativ
Passalacqua Moana Espresso
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
84,00 kr
102,00 kr
17%
(336,00 kr/kg)
|
Nr.: 1396
Välj ditt alternativ
Passalacqua Espresso Harem MOKA
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
113,00 kr
(452,00 kr/kg)
|
Nr.: 1400
Välj ditt alternativ
Passalacqua MEXICO
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
73,00 kr
80,00 kr
8%
(292,00 kr/kg)
|
Nr.: 1816
Välj ditt alternativ
Passalacqua Alambra Espresso
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
62,00 kr
68,00 kr
8%
(248,00 kr/kg)
|
Nr.: 1523
Välj ditt alternativ
Passalacqua MEXICO Espresso
250g
|
Malet
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
80,00 kr
(320,00 kr/kg)
|
Nr.: 1416
Välj ditt alternativ
Kimbo Espresso Napoli
250g
|
Malet
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
57,00 kr
(228,00 kr/kg)
|
Nr.: 10358
Välj ditt alternativ
Passalacqua Koffeinfri
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
102,00 kr
(408,00 kr/kg)
|
Nr.: 1724
Välj ditt alternativ
Quarta Caffè Espresso Stuoia Famiglia
250g
|
Malet
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
62,00 kr
68,00 kr
8%
(248,00 kr/kg)
|
Nr.: 10430
Välj ditt alternativ
Quarta Caffè Avio Oro Moka
250g
|
Malet
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
74,00 kr
(296,00 kr/kg)
|
Nr.: 10429
Välj ditt alternativ
Mrs. Rose espressokaffe mokamalning
250g
|
Malet
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
98,00 kr
(392,00 kr/kg)
|
Nr.: 1292
Välj ditt alternativ
Toraldo Gran Reserve
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
68,00 kr
(272,00 kr/kg)
|
Nr.: 10966
Välj ditt alternativ
Barbera Maghetto Moka
250g
|
Malet
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
67,00 kr
(268,00 kr/kg)
|
Nr.: 1600
Välj ditt alternativ
Kimbo Decaf koffeinfritt
250g
|
Malet
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
90,00 kr
(360,00 kr/kg)
|
Nr.: 1546
Välj ditt alternativ
Quarta Caffè Espresso Dosacaffè
250g
|
Malet
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
125,00 kr
(500,00 kr/kg)
|
Nr.: 10279
Välj ditt alternativ
Moka Efti Nonplusultra
250g
|
Malet
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
109,00 kr
(436,00 kr/kg)
|
Nr.: 10108
Välj ditt alternativ
Kimbo kaffe Napoli Espresso
250g
|
Malet
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
86,00 kr
(344,00 kr/kg)
|
Nr.: 1456
Välj ditt alternativ
Sant Eustachio Moka
250g
|
Malet
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 1918
Välj ditt alternativ
.