Passaparola Espresso Leggenda
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
399,00 kr
(399,00 kr/kg)
|
Nr.: 13990
Välj ditt alternativ
Caffè Kenon Caramel
1kg
|
Hela bönor
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
456,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 11003
Välj ditt alternativ
Kenon Espresso Napoletano DOK
1kg
|
Hela bönor
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
399,00 kr
(399,00 kr/kg)
|
Nr.: 10903
Välj ditt alternativ
Hardy Venezia Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
308,00 kr
(308,00 kr/kg)
|
Nr.: 11385
Välj ditt alternativ
Di Giampaolo Espresso Shamal - Espresso Italiano
250g
|
Hela bönor
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
102,00 kr
(408,00 kr/kg)
|
Nr.: 11008
Välj ditt alternativ
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
129,00 kr
(516,00 kr/kg)
|
Nr.: 12005
Välj ditt alternativ
Caffè Borbone Espresso 100% Arabica
1kg
|
Hela bönor
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
228,00 kr
268,00 kr
14%
(228,00 kr/kg)
|
Nr.: 10553
Välj ditt alternativ
Toraldo Gran Reserve
250g
|
Malet
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
68,00 kr
(272,00 kr/kg)
|
Nr.: 10966
Välj ditt alternativ
HARDY Portofino Espresso
1kg
|
Hela bönor
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
319,00 kr
(319,00 kr/kg)
|
Nr.: 11040
Välj ditt alternativ
Sant Eustachio Nespresso®* kompatibla kapslar
10
stycken
|
Kapslar
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
68,00 kr
(1 360,00 kr/kg)
|
Nr.: 1917
Välj ditt alternativ
Sant Eustachio Moka
250g
|
Malet
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
114,00 kr
(456,00 kr/kg)
|
Nr.: 1918
Välj ditt alternativ
Kenon Espresso ESE Pods
18
stycken
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
68,00 kr
(539,68 kr/kg)
|
Nr.: 11006
Välj ditt alternativ
Carroux Caffee Crema
1kg
|
Hela bönor
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
399,00 kr
(399,00 kr/kg)
|
Nr.: 1307
Välj ditt alternativ
La Genovese Blue Gold Moka
250g
|
Malet
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
91,00 kr
(364,00 kr/kg)
|
Nr.: 10964
Välj ditt alternativ
Hardy Portofino Nespresso®* kompatibla kapslar aluminium
10
stycken
|
Kapslar
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
45,00 kr
(900,00 kr/kg)
|
Nr.: 11059
Välj ditt alternativ
Trucillo Nespresso®*-kompatibla kapslar 100% Arabica
10
stycken
|
Kapslar
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
45,00 kr
(818,18 kr/kg)
|
Nr.: 11389
Välj ditt alternativ
Toraldo Crema di Napoli ESE Pods
150
stycken
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
342,00 kr
(316,67 kr/kg)
|
Nr.: 10968
Välj ditt alternativ
Mrs. Rose Nespresso®* kompatibla kapslar
10
stycken
|
Kapslar
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
56,00 kr
(1 076,92 kr/kg)
|
Nr.: 11126
Välj ditt alternativ
Mondicaffè The Bocs Espresso
250g
|
Hela bönor
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
102,00 kr
(408,00 kr/kg)
|
Nr.: 10252